Fabrika yapılarına yönelik içerisi ve dış tehditlere, oluşabilecek hertürlü tehlikelere, içeriden ve dışarıdan olabilecek hırsızlıklara karşı tecrübeli ekibimizle önlem almak, tehlike olması halinde derhal müdahale etmek konusunda başarılı olmuş ayrıca her geçen gün OMS Güvenlik olarak çalıştığımız firmalara güven vermekte ve gittikçe büyümekteyiz.

Firmamızca önemli görülen binalarda güvenlik ağı aynı zamanda donanımlı olarak yapılmakta, el, kapı, patlayıcı madde koklama dedektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet vermekteyiz.

Fabrika güvenlik sistemlerini girişler ve çıkışlar, personel kontrolü, kötü niyetli kişilere karşı çevre güvencesi, anında alınması gereken tedbirler ve müşterilerimizden gelecek özel istekler çerçevesinde uzman ekibimiz vasıtasıyla yapılan keşif neticesinde en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Zira fabrika güvenliği, kişi hayatını ve gerekse yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir meslektir.